Rad van Fortuin

U heeft de mogelijkheid loten te kopen bij aankomst en/of tijdens het HaringEvent, de prijs  is € 25,- per lot.

Als de veilingmeester aan het rad draait heeft u grote kans om één van onderstaande prijzen te winnen. U speelt iedere ronde opnieuw mee met uw lot(en)!

Met de aankoop van een of meerdere lot(en) steunt u natuurlijk het goede doel.

Veiling

  • 1e vaatje nieuwe haring 2022

De hoogste bieder  wordt de trotse eigenaar van het vaatje haring. Het fotomoment en de daarbij behorende media-aandacht garanderen een moment van eeuwige roem!

Uitleg Amerikaanse veiling

Bij een Amerikaanse veiling betaalt u alleen het bedrag dat u zelf extra biedt. Is de laatste bieding bijvoorbeeld € 800,– geweest en u biedt € 900,– dan betaalt u dus € 100,– ongeacht of het object wel of niet op uw bod wordt afgeslagen. Deze € 100,– betaalt u achteraf via een factuur.

Omdat iedereen zijn eigen steentje bijdraagt, kan er een heel mooi bedrag voor het goede doel uitrollen!

Voorbeeld

  • X roept € 100,– (betaalt € 100,–)
  • Y roept € 250,– (betaalt € 150,–)
  • Z roept € 1.000,– (betaalt € 750,–)
  • Zo gaat dit door
  • Iedereen kan zo vaak bieden als hij/zij wil
  • Elk bod moet wel betaald worden

Te winnen prijzen

De te winnen prijzen worden steeds aangevuld, check regelmatig onze website voor het actuele aanbod.

2 tickets voor za 3 sept Formule 1 Zandvoort
www.dutchgp.com
Piano t.w.v. € 2.000
Pianometropool Rijswijk
www.pianometropool.nl
Dames zonnebril Ray-Ban t.w.v. €189
Brilcentrum Keuvelaar
www.brilcentrumkeuvelaar.nl
Lingeriesetje t.w.v. €150
Buijsse Mode
www.buijsse.nl
Introductievlucht zweefvliegen
Marco van Kempen
www.vch.nl
Waardebon voor hapje en drankje
LLEV
www.bijllev.nl
2 Kreeften Oosterschelde
Visserijbedrijf De Weel
Facebook (klik om te openen)
Smartwatch Garmin Fenix 6s (klik voor details)
Juwelier Keuvelaar
www.keuvelaar.nl
Gezichtsbehandeling t.w.v. € 99
Parfumerie VIVE
www.uwparfumerie.nl
Boschendal wijnpakket t.w.v. € 100
Gall&Gall Ouddorp
www.gall-ouddorp.nl
Exclusief houten wijnrek
Houthandel Flakkee
www.houthandelflakkee.nl

Steun in natura